Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSZiO w Sułkowicach

• Published in Konkursy

17 listopada 2023r. o godzinie 9:30zapraszamy do auli szkolnej, gdzie będziemy obchodzić Dzień Tabliczki Mnożenia.

Delegacje uczniówz klas pierwszych i drugich naszej szkoły będą zmagać się w pięciu matematyczno - sprawnościowych konkurencjach.Będą walczyć o tytuł :„Klasa Ekspertów Tabliczki Mnożenia”. Zapraszamy do wspólnej zabawy połączonej ze zdrową rywalizacją.
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja, która na celu utrwaleniew nietypowy sposób umiejętności szybkiego mnożenia.Nadrzędnym celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się pamięciowej matematyki. Akcjama zachęcić do przypomnieniai powtórzenia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób, jest ona również okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości.

information poster 1