Święto Matematyki w ZSZiO w Sułkowicach

• Published in Konkursy

W dniach 14-17 marca 2023 r.- odbędzie się Święto Matematyki w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach. Tegoroczne obchody Święta Matematyki odbywać się będą pod hasłem: Złoty podział.

W ramach obchodów zorganizowane będą konkursy:
• Konkurs na plakat ilustrujący zagadnienia złotego podziału – technika wykonania dowolna, format A3 , oprawiony w ramkę;
• Konkurs na prezentację o złotym podziale, historii i występowaniu w wielu dziedzinach nauki i sztuki;
• Konkurs matematyczny w formie testu badający logiczne myślenie i podstawowe umiejętności matematyczne.
• Konkurs w formie testu związany z historią liczby π . Informacje związane z liczbą π będą publikowane w formie plakatów na terenie szkoły.
Konkursy przeznaczone są dla wszystkich uczniów ZSZiO, zarówno klas Technikum, jak i Branżowej Szkoły I stopnia. Regulaminy i terminy oddawania prac konkursowych dostępne będą na stronie internetowej Szkoły oraz u nauczycieli uczących matematyki M. Biernat, M. Chwałek, M. Petranowicz.

Regulamin konkursu matematycznego.

Regulaminy konkursów na plakat i prezentację