XX Powiatowe Zawody Matematyczne

• Published in Konkursy
4 kwietnia 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Myślenicach zwycięzcy jubileuszowej edycji Powiatowych Zawodów Matematycznych odebrali nagrody z rąk pana Starosty Rafała Kudasa.
Powiatowe Zawody Matematyczne dla uczniów szkół ponadpodstawowych to najstarszy konkurs przedmiotowy w powiecie myślenickim. Wydarzenie ma charakter masowy. Konkurs przeprowadzany jest w 8 kategoriach, po 4 w każdym z typów szkół technikum i liceum ogólnokształcące. W tegorocznej edycji wystartowało łącznie 155 zawodników. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Izabella Piegza kl. IV TMH, Damian Dzidek Kl.VTM i Kamil Kuziel kl. I TMM. Z wielką przyjemnością informujemy, że I miejsce w kategorii DT – klasy piąte technikum zajął nasz uczeń Damian Dzidek, kontynuując tym samym tradycję zwycięstwa w tej kategorii. W poprzednim roku zwycięzcą był nasz uczeń Kacper Gaweł. Miejsce II w kategorii AT – klasy pierwsze technikum przypadło w udziale Kamilowi Kuzielowi. Wygrana Kamila cieszy tym bardziej, że jest uczniem klasy pierwszej, a start w zawodach był jego pierwszym. Mamy nadzieję, że będą kolejne.
Laureatom gratulujemy 🙂
 2d6a461a f268 44e4 9e72 75bebb971319