Bal nad bale

Bal nad bale, czyli doroczna zabawa karnawałowa organizowana przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice, kolejny raz odbyła się 17 stycznia 2020 r.  w Domu Ludowym na Górnym Przedmieściu.

W tym roku, tematem przewodnim była wiosna, bo jak twierdzi prezes Stowarzyszenia Bernadetta Płachta-Costa, organizatorzy i goście tego wydarzenia wiosnę mają zawsze w sercu, na balu i na co dzień. Nie zabrakło tam również naszych wolontariuszy, którzy dotarli na miejsce wraz z grupą osób niepełnosprawnych ze Sułkowic ze Stowarzyszenia " Kolonia". Entuzjazm uczestników balu udzielił się również naszym uczniom, którzy chętnie uczestniczyli w zabawie, pomagając innym w trudnościach. Hasło balu brzmiało: " Wiosna, wiosna ach to ty!".