Wolontariusze witali jesień

W sobotę, 7 października 2017r. grupa wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu integracyjnym organizowanym przez Grupę Środowiskową Stowarzyszenia "Kolonia" na terenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Harbutowicach, by wspólnie powitać jesień. Spotkanie toczyło się w rytmach Abby, więc nie mogło zabraknąć wspólnego tańca, gier i zabaw. Główną atrakcją były warsztaty tworzenia etui z filcu.

W kuchni nieocenione okazały się dziewczyny z „gastronomika”, Natalia Frączek i Gabrysia Światłoń z kl. III TGH, w prace organizacyjne i pomoc przy zabawach zaangażowali się: Kuba Sroka z I TGM, Paulina Sroka i Klaudia Zgudziak z II TGM, Agnieszka Turaj i Iza Bobeł z IV TGH, pomiędzy nimi „plątali się” opiekunowie, pani Urszula Woźnik-Batko i pan Jan Płoszczyca. A wszystko na zdjęciach i filmach utrwalił Krzysiu Dobosz z IV TM. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.