Świąteczna Paczka 2023

To już kolejny rok, w którym wspólnie połączyliśmy siły, aby pomóc w tym świątecznym czasie rodzinom w potrzebie.
Wolontariusze, samorząd i cała społeczność szkolna, czyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy, odpowiedzieli z wielką hojnością i wyrozumiałością na prośbę o zebranie środków pieniężnych oraz przyniesienie produktów żywnościowych i chemicznych.
Zebraliśmy 1406,12 PLN oraz wiele produktów spożywczych i środków czystości. Otrzymaliśmy też w darze dla rodziny łóżko z materacem (od p. Ewy Francuziak i Jolanty Listwan). Za zebrane fundusze kupiliśmy 6 tapicerowanych krzeseł dla rodziny, zabawki dla dzieci oraz sporo bielizny dla starszego pana.
Szczególne podziękowania należą się wolontariuszkom z kl. 4Tmh, które brały udział we wszystkich etapach organizowania paczki świątecznej: Amelii Mlak, Emilii Starzec, Pauliny Sztebel oraz Julii Bieli i Julii Biniaś za pomoc przy pakowaniu paczek.
Rodzina oraz starszy pan przyjęli z wielką wdzięcznością i wzruszeniem złożone im dary. Przekazują całej społeczności szkolnej wyrazy wdzięczności oraz składają najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe wszystkim ofiarodawcom.
My też dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i życzymy, aby święta Bożego Narodzenia przyniosły każdemu pokój i nadzieję oraz aby otwierały serca na potrzeby innych.
Opiekunki Wolontariatu i Samorządu Szkolnego

2023 12 21 paczka 9 2023 12 21 paczka 2 2023 12 21 paczka 1 2023 12 21 paczka 8