Przerwa na czytanie

W piątek 28 października 2022 r. zamieniliśmy telefony komórkowe na książki, biorąc udział w III Międzynarodowej edycji i VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

Celem tej inicjatywy było promowanie czytelnictwa, a także zachęcanie do sięgania po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Poszczególne klasy dokumentowały swój udział w akcji robiąc zdjęcia, które wzięły udział w konkursie. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone słodkimi upominkami dla całej klasy. Mamy nadzieję, że udało nam się przyczynić do pobicia zeszłorocznego rekordu. Bardzo dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i zapraszamy do kontynuowania przygody z książką.

Naszemu szkolnemu czytaniu, które zaplanowaliśmy na długą przerwę towarzyszyło motto „Czytamy dla pokoju”, a uczestniczyli w nim: pani dyrektor Anna Łuczak, nauczyciele oraz uczniowie klas Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. Czytali nas Ania Zając z klasy 2wz, Oskar Stokłosa i Jakub Puć z 1Tm oraz Wiktor Biera, Hubert Bochenek, Radosław Frączek i Korneliusz Jamróz z klasy 3Tum.

• 1TG
  • 1TG_2