Lektury pod ręką

Dla chętnych, którzy chcą się przenieść w świat literatury: LEKTURY POD RĘKĄ. Setki lektur szkolnych do słuchania i czytania w domu!

JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO WIRTUALNEJ BIBLIOTEKI?

To bardzo proste. Wystarczy wygenerować kod aktywujący usługę   Empik Premium na stronie: HTTPS://WWW.EMPIK.COM/CZAS-W-DOMU [2],    a następnie postępować według instrukcji.  Kolejny krok to pobranie na smartfon,tablet bądź czytnik ebooków Inkbook aplikacji Empik Go. Dzięki niej będzie można przeglądać całą ofertę (sekcja „dostępne w Empik
Premium”) i czytać ebooki oraz słuchać audiobooki w dowolnym momencie.

EMPIK GO DSTĘPNIA DLA WSZYSTKICH NA 60 DNI ZA DARMO 13 TYSIĘCY              AUDIOBOOKÓW I E-OOKÓW. WŚRÓD NICH W TEJ WIRTUALNEJ BIBLIOTECE ZNAJDZIECIE WIĘKSZOŚĆ LEKTUR OBOWIĄZKOWYCH I UZUPEŁNIAJĄCYCH                                                              DLA KLAS LICEALNYCH W FORMIE KSIĄŻEK ELEKTRONICZNYCH                                          ORAZ W FORMIE KSIĄŻEK DO SŁUCHANIA,                                                                    A TAKŻE DODATKOWE OPRACOWANIA  JAKO PODCASTY [2]"ALE CO CHODZI?",            KTÓRE UŁATWIĄ ZROZUMIENIE WĄTPLIWYCH KWESTII                                                                              I BĘDĄ NIEOCENIONĄ POMOCĄ PRZY NAUCE DO EGZAMINÓW.

Polecam!