Szkolna Giełda Podręczników

Szkolna giełda podręczników

Wzorem lat ubiegłych 10 września Biblioteka Szkolna zorganizowała giełdę podręczników używanych.

Akcja ta wzbudziła duże zainteresowanie ze strony uczniów i rodziców gdyż mają oni okazję zakupić podręczniki po okazyjnych cenach. Wielu uczniów w tym dniu zdało egzamin z przedsiębiorczości, próbując jak najkorzystniej sprzedać i kupić potrzebne podręczniki.  Wymiana książek, negocjowanie cen, a także organizacja przedsięwzięcia  to dowód na to, że uczniowie naszej szkoły należą do przedsiębiorczych. Organizowana już od kilku lat giełda jest też pretekstem do odwiedzin absolwentów ZSZ i O, którzy przy okazji szukania nabywców swoich podręczników chętnie wracają w mury naszej szkoły oraz spotykają się    z nauczycielami, młodszymi koleżankami i kolegami. Bardzo cieszymy się,   że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Wszystkim gratulujemy udanych transakcji i już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejną giełdę w przyszłym roku.