Nowa grawerka laserowa w ZSZiO

Smart Laser Fiber 2D IV klasy bezpieczeństwa o mocy 50W wraz z obracarką 360° wszedł dziś na wyposażenie naszej hali laboratoryjno - warsztatowej. Zainstalowany został w pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie.

Po szkoleniu w którym uczestniczyli nauczyciele przedmiotów praktycznych, zostały wykonane pierwsze próby grawerowania i cięcia w stali, aluminium i mosiądzu. Łatwość pozycjonowania i mocowania elementów wraz z wysoką jakością cięcia i grawerowania sprawia, że technologia laserowa otwiera dziś nowe możliwości w wytwarzaniu części maszyn. A teraz ta technologia jest dostępna ZSZiO Sułkowice.

2023 obracarka 1 2023 obracarka 22023 obracarka 3 2023 obracarka 5 2023 obracarka 6 2023 obracarka 7 2023 obracarka 8