Wizyta przedszkolaków

25 kwietnia 2023 r. był deszczowym dniem. Jednak mimo to do naszej szkoły dotarła dzisiaj znaczna ilość radości i kolorów, a to za sprawą Słonecznych Promyków z Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Św. Mikołaja w Sułkowicach.

Dzieci wraz ze swoimi opiekunkami zwiedziły część szkoły, wypełniając ją radosnym gwarem. Mogli poczuć się technikami żywienia i usług gastronomicznych, obserwując, jak ich starsi koledzy przygotowują pyszne babeczki z kremem (no i zdegustować je). W części laboratoryjno-warsztatowej mogli pobawić się klockami lego i na chwilę poczuć się robotykami. Utrwalili swoją wiedzę na temat ekologii na zajęciach dla techników urządzeń i energetyki odnawialnej.

Na koniec zwiedzili naszą siłownię zewnętrzną.

Dziękujemy pani Monice i Iwonie oraz wszystkim dzieciom za odwiedzenie naszej szkoły.