Studniówka 2023

W sobotni, zimowy wieczór 21 stycznia 2023 r. tradycyjnym polonezem, młodzież maturalna Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach rozpoczęła swój Bal Studniówkowy. Wydarzenie szczególne dla każdego rocznika maturzystów.
Przedstawiciele młodzieży witając Dyrekcję panią Annę Łuczak, wychowawców panie Annę Kilian, Martę Biernat oraz Grono Nauczycielskie podziękowali za trud, życzliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie zarówno w ich kształcenie jak i wychowanie. Chociaż nie jest to jeszcze koniec roku, to klimat studniówkowego wieczoru napawa nutą kończącego się szkolnego czasu. Zapewne u wielu z obecnych uczniów pozostała w pamięci dyscyplinująca liczba 102 dni do pierwszego egzaminu dojrzałości. A może jej nieprzypadkowa symbolika, zabawy na „sto dwa”? Wszyscy życzyli maturzystom udanej zabawy, nieprzemijających po latach wspomnień, przyjaźni, które dają radość i oczywiście zdanych egzaminów maturalnych.
Na parkiecie panowała radość i dobra zabawa.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy zorganizowali ten Bal!
A teraz niestety, przykra informacja dla maturzystów.
Kochani, odliczamy!!!!!!!
Marta Biernat

Mój pierwszy bal,
te walczyki leciutkie jak świerszcze,
pierwszy bal,
czyjeś oczy wesołe, na szczęście.
Pierwszy bal.
Bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą,
i walczyki, co jeszcze się śnią...
(A. Osiecka)