Zajęcia profilaktyczne

We wtorek 15 listopada 2022 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w prelekcji profilaktycznej prowadzonej przez p. Marka Szczotkowskiego.

Tematem zajęć były współczesne zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu oraz z urządzeń elektronicznych.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję do utrwalenia dotychczasowej wiedzy oraz wzbogacenia jej o nowe treści. Prowadzący omówił zagadnienia dotyczące cyberprzemocy, uzależnienia od telefonu, Internetu, komputera, zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu oraz konsekwencji związanych z odpowiedzialnością prawną nieletnich w przypadkach tzw. demoralizacji lub czynów karalnych.
W zajęciach uczestniczyło osiem klas, byli to uczniowie reprezentujący technikum oraz szkołę branżową, w przedziale wiekowym od pierwszej do czwartej klasy.

Agata Kęsek-Olesek

2022 11 15 profilaktyka 2 2022 11 15 profilaktyka 1 2022 11 15 profilaktyka 3 2022 11 15 profilaktyka 4