Dostawa z Warszawskiej Fabryki Obrabiarek

W ramach doposażania pracowni obsługi i programowania obrabiarek, nasza pracownia wzbogacona została w nową tokarkę
z Warszawskiej Fabryki Obrabiarek CNC WAFO TMK25. Tokarka wyposażona jest w sterowanie CNC Fanuc 0i-Mate z zainstalowanym dodatkiem Manual Guide, maszyna ta jest uniwersalnym narzędziem do pracy w produkcji, a także jest doskonałym środkiem dydaktycznym. Tokarka posiada napęd wrzeciona GREENLAND, uchwyt hydrauliczny i konik hydrauliczny.
Zawód operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC jest obecnie zawodem bardzo dobrze płatnym i wyjątkowo poszukiwanym przez pracodawców naszego rejonu. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach oferuje naukę w tym zawodzie, zarówno w szkole branżowej, jak i w technikum!!!
Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie tego typu obrabiarki w kształceniu praktycznym znacząco podniesie jakość kształcenia zawodowego oraz przyczyni się do nabycia przez uczniów umiejętności niezbędnych na współczesnym rynku pracy.
2021 11 27 nowa tokarka 1 2021 11 27 nowa tokarka 2 2021 11 27 nowa tokarka 3