Infolinia pomocowa

Od września b.r. uruchomiono nową, całodobową, bezpłatną, ogólnopolską infolinię dla uczniów, rodziców, nauczycieli. Pod numerem telefonu 800 800 605

dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pod bezpłatny numer telefonu będzie mogła zadzwonić każda młoda osoba mająca problemy w domu, w szkole czy też w relacjach rówieśniczych. Poradę mogą uzyskać także rodzice lub nauczyciele, którzy spotykają sie z problemami dotyczącymi dorastających dzieci.

infolinia