Europejski Dzień Języków Obcych - rozstrzygnięcie

Miło nam poinformować, że zwycięzcą zarówno quizu wiedzy o Anglii jak i o Niemczech został Dominik Rakowski, uczeń klasy 1 tmh. Serdecznie gratulujemy.

Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków. Celem tego corocznego święta jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. Z okazji Europejskiego Dnia Języków organizowane są liczne wydarzenia. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia wiedzy o krajach, których języków się uczą, a w szkole w czasie przerw możnabyło posłuchać piosenek w różnych językach.

2020 EDJO 1 2020 EDJO 2 2020 EDJO 3 2020 EDJO 4