Upoluj swoją książkę

W dniach od 5- 30 listopada 2018 r. nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji projektu „ Upoluj swoją książkę”. Uczniowie mogą za darmo przeczytać 12 e-booków i audiobooków reklamowanych na plakacie. Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com, które z ogromnym sukcesem realizują ogólnopolską akcję promującą czytelnictwo ” Czytaj PL”. W ramach projektu szkoła otrzymała specjalne plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu uczniowie na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.
Plakaty z których możecie skanować kod znajdują się na parterze, na drugim piętrze koło sali nr 1 oraz przy bibliotece szkolnej.

Aby czytać:

• Pobierz darmową aplikację Woblink.com
  • Zeskanuj kod QR plakatu przy jej pomocy
  • Czytaj i słuchaj za darmo, polecaj książki innym