Akcja #KOMÓRKOMANIA

W środę 20 grudnia 2017r. przeprowadzona została akcja #KOMÓRKOMANIA, mająca na celu rejestrację potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych  w bazie Fundacji DKMS, działającej na rzecz walki z nowotworami krwi. Akcję przeprowadzili wolontariusze: Katarzyna Dyba, Karolina Koziołek, Beniamin Nowak, Kinga Oliwa, Paulina Sroka, Klaudia Zgudziak i Dawid Żołnierek, pod opieką Inicjatora akcji, Urszuli Woźnik-Batko.

Imprezę poprzedziła akcja informacyjno-edukacyjna, w którą szczególnie aktywnie włączyli się dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1  oraz Przedszkola Samorządowego nr 2, za co serdecznie im dziękujemy. W wyniku akcji zarejestrowano 44 potencjalnych dawców. Więcej o naszej akcji można przeczytać TUTAJ i w Aktualnościach.