Zajęcia profilaktyczne dla klas pierwszych i drugich technikum i branżowej szkoły I stopnia

W poniedziałek 27 listopada 2017r. uczniowie klas pierwszych i drugich technikum i branżowej szkoły I stopnia spotkali się z Panem Markiem Szczotkowskim, który przeprowadził przeznaczone dla nich zajęcia profilaktyczne. Pierwsze spotkanie miało na celu uświadomienie młodzieży negatywnych skutków sięgania po dopalacze, narkotyki i inne środki psychoaktywne. W drugiej grupie uczniów prowadzący poruszał tematy związane z zagrożeniami jakie mogą wiązać się z nieodpowiednim wykorzystaniem Internetu i innych środków elektronicznych oraz przekazał wskazówki jak bezpiecznie korzystać z nowoczesnych technologii i Internetu.