Akcja "Podaruj książkę bibliotece na święta"

W naszej szkole rusza kolejna edycja akcji „Podaruj książkę bibliotece na święta”. W tym roku otrzymane od was dary chcielibyśmy w całości przeznaczyć dla Polaków ze Wschodu oraz dla rodziny, która otrzyma od naszej szkoły paczkę w ramach ogólnopolskiej akcji „ Szlachetna Paczka”. Zachęcamy do przekazania książek, ponieważ dla wielu osób jest to główna szansa na kontakt z literaturą. Szukamy przede wszystkim książek ciekawych przydatnych innym (literatura piękna, powieści, kryminały, literatura faktu, beletrystyka, a dla dzieci bajki, baśnie). Im nowsze i w lepszym stanie - tym większe szanse, że trafią w dobre ręce i ucieszą kolejnych czytelników.

Akcja potrwa do 10 grudnia 2017r. Książki prosimy przynosić do biblioteki szkolnej. Zapraszamy do udziału w akcji. Liczymy na Państwa przedświąteczną szczodrość, zrozumienie idei tego przedsięwzięcia. Wiemy, że możemy na Was liczyć! Członkowie Koła Bibliotecznego