Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych dla Handlowców

W dniu 29 listopada 2023 r. uczniowie kształcący się w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Tegoroczna edycja poświęcona została zagadnieniom MARKETINGU W SPRZEDAŻY.

Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się m,in. jak szukać pierwszej pracy w Grupie Rurocash, co to jest orientacja marketingowa w handlu, jakie czynniki kształtują działania marketingowe. Mieli możliwość poznać działania marketingowe w punkcie handlowym na przykładzie branży serowej. Podsumowaniem festiwalu było wyjaśnienie sformułowania „Reklama dźwignią handlu” – promocja jako narzędzie komunikacji z klientem. Takie zajęcia na pewno poszerzyły wiedzę naszych uczniów, i dały możliwość komunikacji z innymi uczniami z tego samego zawodu.

2023 11 29 handlowcy 1 2023 11 29 handlowcy 2 2023 11 29 handlowcy 3 2023 11 29 handlowcy 4